Menu

FABER

FABER okapy kuchenne

Faber ma ponad 50-letnią historię na rynku okapów, które efektywnie i ergonomicznie realizują swoje zadania. Nigdy nie mylą designu z chwilową modą, a okapy projektowane przez producenta mogą pochwalić się własnym designem.

 

 

FABER projektuje okapy wiedząc, że mają one silny wpływ na estetykę całej kuchni. Ostrożnie dobiera kształt okapu harmonizując jego linie, aby łatwo integrował się z kuchnią bez utraty swojego własnego, stylistycznego tonu.

FABER posiada niezwykle ciekawą i bogatą w pomysły ofertę okapów, ponieważ FABER chce aby każdy znalazł okap odpowiedni dla swojego gustu.


Okapy w zależności od stylistyki:
- nowoczesne
- rustykalne
- wyspowe
- pod szafkowe
- do zabudowy
- przyścienne
- narożne

 

Transport na terenie całej Polski Transport na terenie całej Polski

Firma GLAZ-BUD powstała w 1997r, ma Państwu do zaoferowania szeroką gamę wyposażenia całego domu (łazienki, kuchni, salonu). Aby sprostać Państwa oczekiwaniom przez cały czas poszerzamy naszą wiedzę i asortyment nasza ekspozycja zajmuje 1600m².

 

Zależy nam by nasz klient był zawsze usatysfakcjonowany i na czasie z nowinkami w świecie designu. W naszym salonie znajdą Państwo aranżację różnych stylów. Najnowsze kolekcje i szeroki asortyment. Jako nieliczni posiadamy House of Villeroy&Boch. Mogą u nas państwo zakupić porcelanę stołową firmy Villeroy&Boch, sprzęty domowe KitchenAid czy Silit oraz piękne meble włoskiej firmy Bonaldo, a także meble kuchenne na wymiar w Łodzi. Posiadamy również szeroki asortyment produktów do wyposażenia kuchni w sprzęt AGD, armaturę, zlewozmywaki. Zobacz również Ariostea BazaltinaKuchnie Łódź.

 

Zapewniamy wszechstronny dobór przy wyposażeniu całego domu wyposażenie łazienek, kuchni, salonów i sypialni renomowanych Polskich, Włoskich oraz Niemieckich producentów miłą i wykwalifikowaną obsługę, która w pełni Państwu pomoże, a na życzenie klienta tworzymy aranżacje i wizualizacje prywatny parking na terenie Glaz­Budu.
Dystrybutor Ariostea - m.in.

płytki wielkoformatowe Ariostea Bazaltina

.

LuckyStudio

Zamówienia realizujemy również telefonicznie lub poprzez e-mail. więcej

×