Menu

DORNBRACHT

DORNBRACHT armatura do kuchni i łazienki

Firma Dornbracht produkuje luksusową armaturę do codziennego użytku w łazience i kuchni. Utrzymuje niezwykłą jakość i styl armatury, która wykonywana jest w Niemczech.

 

 

KUCHNIA

Wysokiej jakości kuchnia to pomieszczenie funkcjonalne i przystosowane do różnych procesów. Im lepiej przemyślana i wyposażona, tym sprawniej przebiegają w niej wszelkie prace. Właśnie to stanowiło podstawę koncepcji firmy Dornbracht zwanej WATER ZONES. Dzięki niej procesy robocze związane z wodą zostają inteligentnie od siebie oddzielone - tak jak dzieje się to w profesjonalnych kuchniach już od dawna. Konsekwencja zastępuje kompromis. Specjalistyczna armatura, zlewozmywaki i akcesoria marki Dornbracht przenoszą całą wiedzę i doświadczenie z kuchni profesjonalnych do prywatnych.

 

ŁAZIENKA

Łazience poświęca się coraz więcej uwagi. Zarówno pod względem architektonicznym, wzorniczym i technologicznym, jak i również jako miejscu dla rewitalizacji, wyciszenia się i kontemplacji. Dornbracht już od wielu lat prowadzi badania na temat architektury w jej związku z rytuałami. Przy czym to człowiek ze swymi rytuałami i wzorami zachowań znajduje się na pierwszym planie. Zarówno pod względem kulturowym, jak i technologicznym. Czynimy to, aby nabytą w ten sposób wiedzę wykorzystać w naszej pracy. A tym samym w Waszej łazience lub Waszym Spa.

 

Transport na terenie całej Polski Transport na terenie całej Polski

Firma GLAZ-BUD powstała w 1997r, ma Państwu do zaoferowania szeroką gamę wyposażenia całego domu (łazienki, kuchni, salonu). Aby sprostać Państwa oczekiwaniom przez cały czas poszerzamy naszą wiedzę i asortyment nasza ekspozycja zajmuje 1600m².

 

Zależy nam by nasz klient był zawsze usatysfakcjonowany i na czasie z nowinkami w świecie designu. W naszym salonie znajdą Państwo aranżację różnych stylów. Najnowsze kolekcje i szeroki asortyment. Jako nieliczni posiadamy House of Villeroy&Boch. Mogą u nas państwo zakupić porcelanę stołową firmy Villeroy&Boch, sprzęty domowe KitchenAid czy Silit oraz piękne meble włoskiej firmy Bonaldo, a także meble kuchenne na wymiar w Łodzi. Posiadamy również szeroki asortyment produktów do wyposażenia kuchni w sprzęt AGD, armaturę, zlewozmywaki. Zobacz również Ariostea BazaltinaKuchnie Łódź.

 

Zapewniamy wszechstronny dobór przy wyposażeniu całego domu wyposażenie łazienek, kuchni, salonów i sypialni renomowanych Polskich, Włoskich oraz Niemieckich producentów miłą i wykwalifikowaną obsługę, która w pełni Państwu pomoże, a na życzenie klienta tworzymy aranżacje i wizualizacje prywatny parking na terenie Glaz­Budu.
Dystrybutor Ariostea - m.in.

płytki wielkoformatowe Ariostea Bazaltina

.

LuckyStudio

Zamówienia realizujemy również telefonicznie lub poprzez e-mail. więcej

×