Menu

Alape

Alape unikalna ceramika

Każdy człowiek ma niepowtarzalny charakter, którym wyraża projektując miejsce w którym żyje i to właśnie na tej indywidualności skupia się Alape projektując i wytwarzając swoją niepowtarzalną ceramikę.

 

 

Estetyczne rozwiązania produktów Alape oferują odpowiedź na różnorodność potrzeb Klientów na całym świecie. Alape pozwala wyrazić swoją osobowość, umożliwiając projektantom pokazać charakter Klienta.

 

Wyraźne kształty i purystyczne projektowanie są dla marki bardzo charakterystyczne, jak wysoka jakość i precyzyjna obróbka wszystkich materiałów.

 

Alape to jednolity styl projektowania, w którym bardzo wysoka jakość jest podporządkowana architekturze pomieszczenia do którego trafia ceramika marki.

 

Umywalki na blatowe, wpuszczane, płytkie.

 

Transport na terenie całej Polski Transport na terenie całej Polski

Firma GLAZ-BUD powstała w 1997r, ma Państwu do zaoferowania szeroką gamę wyposażenia całego domu (łazienki, kuchni, salonu). Aby sprostać Państwa oczekiwaniom przez cały czas poszerzamy naszą wiedzę i asortyment nasza ekspozycja zajmuje 1600m².

 

Zależy nam by nasz klient był zawsze usatysfakcjonowany i na czasie z nowinkami w świecie designu. W naszym salonie znajdą Państwo aranżację różnych stylów. Najnowsze kolekcje i szeroki asortyment. Jako nieliczni posiadamy House of Villeroy&Boch. Mogą u nas państwo zakupić porcelanę stołową firmy Villeroy&Boch, sprzęty domowe KitchenAid czy Silit oraz piękne meble włoskiej firmy Bonaldo, a także meble kuchenne na wymiar w Łodzi. Posiadamy również szeroki asortyment produktów do wyposażenia kuchni w sprzęt AGD, armaturę, zlewozmywaki. Zobacz również Ariostea BazaltinaKuchnie Łódź.

 

Zapewniamy wszechstronny dobór przy wyposażeniu całego domu wyposażenie łazienek, kuchni, salonów i sypialni renomowanych Polskich, Włoskich oraz Niemieckich producentów miłą i wykwalifikowaną obsługę, która w pełni Państwu pomoże, a na życzenie klienta tworzymy aranżacje i wizualizacje prywatny parking na terenie Glaz­Budu.
Dystrybutor Ariostea - m.in.

płytki wielkoformatowe Ariostea Bazaltina

.

LuckyStudio

Zamówienia realizujemy również telefonicznie lub poprzez e-mail. więcej

×