Menu

RUBEN

RUBEN DESIGN wanny, brodziki

Oryginalny, nowoczesny design, integralnie łączący się z przestrzenią salonu kąpielowego. Nieograniczone możliwości indywidualnej aranżacji wanien i kabin prysznicowych.

 

 

WANNY

Ruben Design ma dwa typy wannowej obudowy: elastyczną zabudowę do opłytkowania, przeznaczoną głównie dla wanien okrągłych oraz akrylową zabudowę do wanien prostokątnych.

 

Dzięki odpowiednio dobranym płytkom bądź mozaice, obudowa wanny może sprawić, że łazienka nabierze wyjątkowego charakteru. W zależności od Państwa pomysłowości zabudowa będzie stanowiła podstawę ciekawej aranżacji całego wnętrza.

 

Wanna z hydromasażem to odrobina luksusu w Twojej własnej łazience. Dzięki temu mają Państwo RUBEN DESIGN mają Państwo pewność, że jakość odbywanych we własnym domu kąpieli nie będzie się różniła niczym od tej mającej miejsce w profesjonalnych i luksusowych salonach. Dobrodziejstwa płynące z hydromasażu to relaks całego ciała, odprężenie wszystkich partii mięśniowych, właściwości rehabilitacyjne i terapeutyczne.

 

PRYSZNICE

Ruben Design stworzył wyjątkowe kabiny prysznicowe i brodziki, posiadają terapeutyczne funkcje kąpieli parowej, światłoterapii, muzykoterapii i funkcje higieniczne, a wszystko to w jednym urządzeniu.

 

Wanny, wanny z hydromasażem, kabiny prysznicowe, brodziki.

Wellness w Twoim domu.

 

Transport na terenie całej Polski Transport na terenie całej Polski

Firma GLAZ-BUD powstała w 1997r, ma Państwu do zaoferowania szeroką gamę wyposażenia całego domu (łazienki, kuchni, salonu). Aby sprostać Państwa oczekiwaniom przez cały czas poszerzamy naszą wiedzę i asortyment nasza ekspozycja zajmuje 1600m².

 

Zależy nam by nasz klient był zawsze usatysfakcjonowany i na czasie z nowinkami w świecie designu. W naszym salonie znajdą Państwo aranżację różnych stylów. Najnowsze kolekcje i szeroki asortyment. Jako nieliczni posiadamy House of Villeroy&Boch. Mogą u nas państwo zakupić porcelanę stołową firmy Villeroy&Boch, sprzęty domowe KitchenAid czy Silit oraz piękne meble włoskiej firmy Bonaldo, a także meble kuchenne na wymiar w Łodzi. Posiadamy również szeroki asortyment produktów do wyposażenia kuchni w sprzęt AGD, armaturę, zlewozmywaki. Zobacz również Ariostea BazaltinaKuchnie Łódź.

 

Zapewniamy wszechstronny dobór przy wyposażeniu całego domu wyposażenie łazienek, kuchni, salonów i sypialni renomowanych Polskich, Włoskich oraz Niemieckich producentów miłą i wykwalifikowaną obsługę, która w pełni Państwu pomoże, a na życzenie klienta tworzymy aranżacje i wizualizacje prywatny parking na terenie Glaz­Budu.
Dystrybutor Ariostea - m.in.

płytki wielkoformatowe Ariostea Bazaltina

.

LuckyStudio

Zamówienia realizujemy również telefonicznie lub poprzez e-mail. więcej

×