Menu

BAUFORMAT

Bauformat i Burger

Perfekcyjne niemieckie meble kuchenne wyróżniające się wieloma możliwościami innowacyjnego planowania i frontami, kryjącymi najnowocześniejszą technika gwarantująca optymalną funkcjonalność.

 

 

Producenci zapewniają sprawne i niezawodne przesuwanie szuflad, szafki wiszące i elementy wysuwane można zaopatrzyć w zautomatyzowane systemy otwierania, wysokiej jakości uchwyty listwowe gwarantują bezpieczeństwo przy gotowaniu.

 

Celem Bauformat i Burger jest stale dostarczać najlepszą jakość - zostało to dobitnie potwierdzone certyfikatem GS. Decydując się na jedną z kuchni klient może być pewien, że otrzyma kawałek pierwszorzędnej niemieckiej roboty, który przez całe lata będzie go cieszyć swą solidnością, trwałością i łatwością obsługi.

 

Obok wykonania, doboru materiału i techniki okuć jakość mebla kuchennego potwierdza się zawsze w łatwości jego obsługi. Bauformat i Burger zwraca szczególną uwagę na szuflady i szafy, tak by oferowały możliwie dużo wolnego miejsca. Codzienne czynności w kuchni można dzięki temu idealnie dopasować do indywidualnego stylu.

 

Dodatkowo w kuchniach są do dyspozycji różne wysokości i wymiary modułowe, które pozwalają możliwie dokładnie uwzględnić sytuację istniejącą w pomieszczeniu i umożliwiają ergonomiczny przebieg wszystkich etapów pracy. Na przykład celowe włączenie obniżonych obszarów gotowania ułatwia ruchy, a wprowadzenie rozwiązań z miejscami do jedzenia i do siedzenia tworzy ramy do optymalnej komunikacji.

 

KOLORY
Bogaty wybór powierzchni stale zaskakuje swymi pełnymi wyrazu i oryginalnymi barwami. W wyniku zręcznego zestawienia różnych materiałów i kolorów powstają wciąż na nowo całkowicie samodzielne kompozycje, będące wyrazem osobowości danego klienta.

 

Obok kolorów frontów i korpusów dajemy możliwość realizowania własnych koncepcji: wybrane fronty można zaplanować częściowo z uchwytami, a częściowo bez nich. W wariantach bez uchwytowych linia frontu jest wyraźnie zaznaczona, przez co powstaje wrażenie bardzo nowoczesne i purystyczne.

 

PLANOWANIE
By możliwe było zaproponowanie odpowiednich warunków ramowych do swobodnego rozwoju i ułatwienie pracy, przy planowaniu wnętrza do dyspozycji firmy oferują ogromną rozmaitość wyposażenia. Czy chodzi o pojemniki na przyprawy, ukryte szuflady na małe akcesoria czy wyjmowane koszyki na naczynia - każdy z tych detali składa się na funkcjonalność, a zarazem perfekcyjnie dopasowuje się do osobistego stylu pracy każdego pojedynczego użytkownika.

 

Transport na terenie całej Polski Transport na terenie całej Polski

Firma GLAZ-BUD powstała w 1997r, ma Państwu do zaoferowania szeroką gamę wyposażenia całego domu (łazienki, kuchni, salonu). Aby sprostać Państwa oczekiwaniom przez cały czas poszerzamy naszą wiedzę i asortyment nasza ekspozycja zajmuje 1600m².

 

Zależy nam by nasz klient był zawsze usatysfakcjonowany i na czasie z nowinkami w świecie designu. W naszym salonie znajdą Państwo aranżację różnych stylów. Najnowsze kolekcje i szeroki asortyment. Jako nieliczni posiadamy House of Villeroy&Boch. Mogą u nas państwo zakupić porcelanę stołową firmy Villeroy&Boch, sprzęty domowe KitchenAid czy Silit oraz piękne meble włoskiej firmy Bonaldo, a także meble kuchenne na wymiar w Łodzi. Posiadamy również szeroki asortyment produktów do wyposażenia kuchni w sprzęt AGD, armaturę, zlewozmywaki. Zobacz również Ariostea BazaltinaKuchnie Łódź.

 

Zapewniamy wszechstronny dobór przy wyposażeniu całego domu wyposażenie łazienek, kuchni, salonów i sypialni renomowanych Polskich, Włoskich oraz Niemieckich producentów miłą i wykwalifikowaną obsługę, która w pełni Państwu pomoże, a na życzenie klienta tworzymy aranżacje i wizualizacje prywatny parking na terenie Glaz­Budu.
Dystrybutor Ariostea - m.in.

płytki wielkoformatowe Ariostea Bazaltina

.

LuckyStudio

Zamówienia realizujemy również telefonicznie lub poprzez e-mail. więcej

×