Menu

best

Best Style & Lifestyle

Best projektuje i produkuje nowoczesne okapy kuchenne, zarówno pod względem wizualnym, jak i niezawodności już od wielu lat.

 

 

Marka jest innowacyjnym przedsiębiorstwem dekoracyjnych okapów kuchennych. Best ciągle unowocześnia swoje produkty tworząc je bardziej efektywne, cichsze, oszczędniejsze i bezpieczniejsze, zachowując doskonałe walory stylistyczne.

 

Nazwa firmy obliguje do trzymania odpowiednich standardów, dlatego marka współpracuje z najlepszymi biurami projektowymi we Włoszech i na świecie przy tworzeniu swoich kolekcji produktów.

 

Best to okapy do zabudowy w szafkach, blatach, suficie, montowane na ścianach, narożne, wyspowe.

 

Transport na terenie całej Polski Transport na terenie całej Polski

Firma GLAZ-BUD powstała w 1997r, ma Państwu do zaoferowania szeroką gamę wyposażenia całego domu (łazienki, kuchni, salonu). Aby sprostać Państwa oczekiwaniom przez cały czas poszerzamy naszą wiedzę i asortyment nasza ekspozycja zajmuje 1600m².

 

Zależy nam by nasz klient był zawsze usatysfakcjonowany i na czasie z nowinkami w świecie designu. W naszym salonie znajdą Państwo aranżację różnych stylów. Najnowsze kolekcje i szeroki asortyment. Jako nieliczni posiadamy House of Villeroy&Boch. Mogą u nas państwo zakupić porcelanę stołową firmy Villeroy&Boch, sprzęty domowe KitchenAid czy Silit oraz piękne meble włoskiej firmy Bonaldo, a także meble kuchenne na wymiar w Łodzi. Posiadamy również szeroki asortyment produktów do wyposażenia kuchni w sprzęt AGD, armaturę, zlewozmywaki. Zobacz również Ariostea BazaltinaKuchnie Łódź.

 

Zapewniamy wszechstronny dobór przy wyposażeniu całego domu wyposażenie łazienek, kuchni, salonów i sypialni renomowanych Polskich, Włoskich oraz Niemieckich producentów miłą i wykwalifikowaną obsługę, która w pełni Państwu pomoże, a na życzenie klienta tworzymy aranżacje i wizualizacje prywatny parking na terenie Glaz­Budu.
Dystrybutor Ariostea - m.in.

płytki wielkoformatowe Ariostea Bazaltina

.

LuckyStudio

Zamówienia realizujemy również telefonicznie lub poprzez e-mail. więcej

×